• MUSICA et POETICA vzw – met maatschappelijke zetel in Schilde , Missionarislei 66 A- bestaat uit 9 lokale groepen (lokale Kamers genoemd) met een minimum van 65 en een maximum van 75 leden per Kamer. 
  • Elke lokale Kamer wordt geleid door minstens 2, maximum 3 verantwoordelijken.  Deze verantwoordelijken staan in voor de lokale ledenwerving en de logistieke organisatie van de activiteiten van hun respectievelijke Kamer. Dit houdt in: selectie van huiskamers waar concerten doorgaan, materiële ondersteuning op de concertavond, logistieke inplanning en uitvoering van de activiteiten, geselecteerd door de algemene vergadering.
  • Het centraal bestuur zorgt voor beheer, planning en dispatching (prospectie, administratie,  begroting).
  • Leden en andere geïnteresseerden schrijven zich jaarlijks in, bij één van de 9 bestaande Kamers.
  • Het abonnement bedraagt 140 euro voor zes concerten, gevolgd door een glaasje.
  • Het concertseizoen vangt aan in september en loopt tot maart. Elke Kamer houdt gedurende het seizoen 6 huiskamerconcerten. Elke twee jaar wordt een overkoepelende MP-nocturne in het najaar georganiseerd op een unieke locatie.
  • Het ingeschreven lid engageert zich tot openstellen van haar/zijn huiskamer en ontvangt de leden van de Kamer waartoe deze behoort.

Onze lokale kamers:

  • M&P Antwerpen Harmonie

Verantwoordelijken: Caroline Delbrouck, Veronique Matthyssens en Kristien Van Bael
Contact: antwerpen-harmonie@musicaetpoetica.be
Bekijk hier de agenda

  • M&P Antwerpen Zuid

Verantwoordelijken: Christine Vermeersch, Herman Van de Steen , Roger Peeters
Contact: antwerpen-zuid@musicaetpoetica.be
Bekijk hier de agenda

  • M&P Gent 

Verantwoordelijke: Fanny Franchoo
Contact: gent@musicaetpoetica.be
Bekijk hier de agenda

  • M&P Keerbergen 

Verantwoordelijken: Katelijn Leysen, Goele Luyts, Katrijn Van Bogaert
Contact: keerbergen@musicaetpoetica.be
Bekijk hier de agenda

  • M&P 's Graevenkamer

Verantwoordelijken: Isabelle Vanderheyde, Leentje Ory , Charlotte Vandevenne
Contact: schilde@musicaetpoetica.be
Bekijk hier de agenda

  • M&P Tervuren

Verantwoordelijken: Lysbeth Deruyver, Walter Lauwers, Marion Baltus
Contact: tervuren@musicaetpoetica.be
Bekijk hier de agenda

  • M&P Voorkempen

Verantwoordelijken: Paul Maertens ,  Raoul San Giorgi , Myriam Degroux
Contact: voorkempen@musicaetpoetica.be
Bekijk hier de agenda

  • M&P Zilverzand

Verantwoordelijken: Cedric Anciaux, Wilfried Hendricks, Kaat Verbeke
Contact: zilverzand@musicaetpoetica.be
Bekijk hier de agenda